Categories Uncategorized

Pożyczka online

Zarówno pożyczki online, jak i karty kredytowe pozwalają na dodatkowy zastrzyk gotówki. Bądźmy szczerzy, zadłużanie się rzadko jest dobre. Jednak w niektórych przypadkach jest konieczne. Dlatego, jeśli chcemy pożyczyć pieniądze, dokładnie przemyślmy, czy chcemy wziąć kartę kredytową, czy pożyczkę online.

Podstawowe informacje

Każda opcja ma swoje wady i  zalety. Karty kredytowe oferują wygodę, bezpieczeństwo i potencjalne nagrody. Jednak mogą się też wiązać z wysokimi stopami procentowymi. Łatwo możemy też wpaść w kłopoty ze spłatą, jeśli nie będziemy ostrożni.

Pożyczka online daje możliwość ustalenia stałej stopy procentowej i stałego okresu spłaty. Ułatwi nam to kalkulator znajdujący się na stronie pożyczkodawcy www.funeda.pl. Mogą jednak zawierać bardziej rygorystyczne wytyczne i dodatkowe opłaty.

Najważniejsze zalety

Pożyczka online ma wiele korzyści.  Przede wszystkim jest wygodna. Cała procedura odbywa się przez Internet. Dlatego nie musimy odwiedzać stacjonarnego oddziału. Bank bardzo surowo ocenia naszą zdolność kredytową. Pożyczkodawcy są trochę bardziej wyrozumiali. Stawiają też mniej wymagań. Często nie weryfikują naszych dochodów. Nie czujemy też presji, aby wybrać dodatkowo ofertę innych produktów. Bank może nam zaproponować atrakcyjne warunki, jeśli coś jeszcze wybierzemy.  Pożyczki internetowe często ograniczają się tylko do niej.

Pożyczkodawcy mogą też często oferować inne korzyści. Mogą na przykład proponować większą elastyczność w spłacie rat, jeśli zajdzie taka potrzeba.

Najważniejsze wady

Pożyczkodawcy mogą jednak nie zgodzić się na pożyczkę, jeśli wnioskowana kwota będzie zbyt mała.  Inne pobierają opłaty i dodatkowe odsetki, które w przyszłości mogą sprawić, że pożyczka będzie znacznie droższa.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *